Loading...

Asystent ds. marketingu

Grupa Sofidel jest jednym z czołowych światowych producentów papieru do zastosowań sanitarnych i domowych. Została założona w 1966 roku. Obecnie realizuje swoją misję w 12 krajach: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja, Polska, Węgry, Grecja, Rumunia oraz  USA.  Grupa zatrudnia ponad 6000 pracowników, a sprzedaż netto wynosi 1,919 milionów euro (dane z 2019). Zdolności produkcyjne przekraczają milion ton rocznie (1.308.000 ton w 2019). Regina, najbardziej znana marka firmy, jest obecna na niemal wszystkich rynkach referencyjnych. Inne marki to: Softis, Le Trèfle, Sopalin, Thirst Pockets, KittenSoft, Nalys, Cosynel, Lycke, Nicky, Papernet. Grupa bierze udział w programie WWF Climate Savers oraz w inicjatywie Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych. Widząc w zasadach zrównoważonego rozwoju strategiczny czynnik wzrostu gospodarczego oraz kapitału społecznego, podejmuje zobowiązania ograniczające wpływ swojej produkcji na środowisko. Cele Sofidel w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) do 2030 r. zostały zatwierdzone przez inicjatywę Science Based Targets (SBTi) jako zgodne z zawartym w porozumieniu paryskim wymogiem ograniczenia średniego wzrostu temperatury znacznie poniżej 2°C.

MIEJSCE PRACY:

Ciechanów lub Warszawa

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie zespołu marketingowego w przygotowywaniu planów marketingowych oraz udział w realizacji działań marketingowych,
  • administracyjna koordynacja zadań wykonywanych przy udziale zewnętrznych agencji marketingowych,
  • bieżący kontakt i obsługa reklamacji konsumentów,
  • raportowanie i kontrola budżetu kosztów marketingowych.

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz dodatkowym systemem premiowym (miesięczna premia regulaminowa, roczna premia wskaźnikowa, roczna nagroda) zgodne z najlepszym rynkowym standardem,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - m.in: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie odpoczynku lub aktywności sportowych, deputaty i zniżki na produkty firmowe,
  • opiekę doświadczonego managera, pełniącego rolę mentora w okresie wdrożenia.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: marketing, reklama)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość struktur sprzedaży detalicznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio- zaawansowanym w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość SAP - będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole